خدمات پشتیبانی و نگهداری از تاسیسات

خدمات “پشتیبانی و نگهداری از تاسیسات” چیست ؟
کیفیت تاسیسات هر ساختمانی ، نسبت مستقیمی با آسایش و آرامش ساکنین آن دارد. همچنین بخش عمده ای از سرمایه اولیه ساخت ساختمان را به خود اختصاص میدهد. خدمات “پشتیبانی و نگهداری از تاسیسات ساختمان” اولا حفظ آسایش ساکنین ساختمان را تضمین مینماید. زیرا ساختمان همیشه در زمستانها گرم و در تابستانها خنک است. آب گرم ساختمان همیشه برقرار است. فشار آب سرد مصرفی مناسب است. بنابراین میتوان در هر روز هفته و هر ساعتی از شبانه روز از لذت یک حمام گرم و پرفشار لذت برد. همچنین استخر ساختمان نیز (در صورت وجود) همیشه تمیز ، سالم و شفاف در خدمت ساکنین خواهد بود.

خدمات نگهداری و پشتیبانی ما ، ارایه سرویس پشتیبانی و بازدید های منظم از تاسیسات ساختمان های طرف قرارداد است.

این خدمات به چه ساختمان هایی ارایه میگردد؟
خدمات نگهداری از تاسیسات معمولا به ساختمان هایی ارایه میگردد که دارای چیلر، دیزل ژنراتور ، برج خنک کننده و تجهیزاتی از این قبیل باشند. این ساختمان ها میتوانند اداری، تجاری و یا مسکونی باشند.

پس از عقد قرارداد، بازدیدها بصورت دوره ای بسته به نوع قرارداد توسط کارشناسان ما از موتورخانه ساختمان صورت می‌پذیرد.

آیا ساختمان های اداری نیز به پشتیبانی و نگهداری از تاسیسات نیاز دارند؟
آزمایشات نشانگر این مطلب هستند که کیفیت هوای داخل (IAQ) ، شامل دمای مناسب و ثابت، سطح رطوبت مناسب و سطح اکسیژن کافی در محیط ،

اولا – تاثیر مستقیمی بر میزان راندمان کارکنان دارد

دوما- تاثیر مستقیمی بر میزان خطای کارکنان دارد.

بر این اساس، کیفیت عملکرد تاسیسات ساختمان بر میزان راندمان کارکنان و در نتیجه عملکرد کلی شرکت ها موثر است. در این باره توجه شما را به مطالعه این مقاله با موضوع عملکرد سیستم تهویه مطبوع بر راندمان کارکنان جلب مینماییم.

هزینه های خدمات نگهداری تاسیسات به چه عواملی بستگی دارد؟
این هزینه ها به چند عامل کلی بستگی دارد. زیربنای ساختمان، تاسیسات مورد استفاده در ساختمان، عمر ساختمان و کیفیت تجهیزات موتورخانه ، دیزل ژنراتور و …

خدمات ما چگونه ارایه میگردد؟
کارشناسان ، مهندسین و تکنسین های ما، بطور منظم و دوره ای (حداقل هفته ای یک مرتبه) از تاسیسات ساختمان بازدید میکنند. در صورت مشاهده هرگونه عیبی، آن را برطرف مینمایند. همچنین کلیه سرویس های مورد نیاز جاری تاسیسات – مانند گریس کاری پمپ ها ، سرویس فیلتر هواساز ، سرویس های فصلی ، سرویس های مورد نیاز استخر و … – نیز انجام می پذیرد.