1-روغن دان ها:

روغن دان ها باید پر باشند وگرنه آسانسور به صدا می افتد و بعد مدتی کفشک و ریل خشک شده و باعث اصطحکاک بین کفشک و ریل شده

2- بکسلها :

سیمهای بکسل آسانسور حتما باید بازدید شوند و از میزان مقاومت و خشکی آن آگاه شد و همه جای آنرا باید بازدید کرد تا جایی از آن زخمی نباشد و رشته ای از آن پاره نشده باشد.

3- پاراشوت یا ترمز اضطراری آسانسور:

مهم ترین بخش آسانسور این قسمت میباشد. عملکرد سیستم پاراشوت آسانسور به این صورت است که اگر بکسلهای آسانسور پاره شود و یا سرعت حرکت آسانسور به سمت پایین زیادتر از حد شود پاراشوت عمل خواهد کرد و کابین در ریلهای آسانسور قفل شده و از حرکت می ایستد.

جدیدترین سیستم پاراشوت ، پاراشوت تدریجی می باشد که آسانسور آرام آرام بایستد و یکدفعه قفل نشود چراکه آن نیز میتواند موجب حادثه شود.

4- عملکرد دربها:

باید روانی و بی سروصدا بودن دربها چک شود و ریلها و سر درب آن تمیز شود و عملکرد کنتاکتها و سیستم مکانیکی آن چک شود.

5- عدم اخطار تابلوی برق

6- سیستم برقی و وضعیت سیم کشی و داکتها

7- عملکرد دیکتاتورها یا آرام بندهای درب لولایی آسانسور

8- عملکرد مگنت درب بازکن و قفلهای آسانسور

9- سفتی پیچو مهره های آسانسور و ریلها و همچنین اتصالات برقی تابلوهای آسانسور

10- عملکرد گاورنر آسانسور

11- وضعیت کابین آسانسور

12- لرزش و میزان شوک کابین هنگام حرکت آسانسور

13- وضعیت جک هیدرولیکی ، روغن یونیت ، شیلنگ و تصالات مربوطه آسانسور هیدرولیکی

14- وضعیت هرزگرد

شما میتوانید اصطحلاک آسانسور خود را به حداقل خود برسانید.

sv,ds , k’inhvd Hshks,v – sv,ds , k’inhvd fhghfv – سرویس و نگهداری آسانسور اصفهان – سرویس و نگهداری آسانسور در اصفهان – نرخنامه سرویس و نگهداری آسانسور 98 – آموزش سرویس و نگهداری آسانسور pdf رایگان – نرخ سرویس و نگهداری آسانسور سال 98 – چگونه اسانسور را سرویس کنیم – نرخ سرویس آسانسور 98 – چک لیست سرویس آسانسور pdf – نرخنامه سرویس و نگهداری آسانسور 98 – سرویس و نگهداری آسانسور چیست – سرویس آسانسور – مدت زمان سرویس آسانسور – آموزش تعمیرات آسانسور+pdf – نرخ سرویس آسانسور 98 – روغن کاری آسانسور – چک لیست سرویس آسانسور pdf – چگونه اسانسور را سرویس کنیم – نگهداری آسانسور – چک لیست سرویس آسانسور – قیمت سرویس ماهیانه آسانسور.hglhs gdtj hglhs gdtj hglhs gdtj>

این گروه مهندسی الماس در زمینه برق و سیستم های کنترلی تاسیسات نیز کاملا مسلط هستند. ما در تلاشیم، تا با ارائه خدمات حرفه ای و ارائه روش های جدید ، تصورات قدیمی از سرویس‌کاران سنتی را تغییر داده و با ایجاد توازن بین دانش و تجربه خدمات کاملتری را به مشتریان خود ارائه دهیم.

تمام حقوق نشر از گروه مهندسی بازرگانی الماس کاملا تحقیقاتی و قابل کپی برداری است